В Івано-Франківську хочуть заборонити продаж Coca-Cola в місті

6 січня, петиція з таким змістом з’явилась на сайті електронних петицій до влади Івано-Франківська.

В анотації висловлюється пропозиція, щоб Івано-Франківськ став першим містом в Україні, який би повністю заборонив діяльність та продаж продукції цієї компанії в усіх торгових закладах Івано-Франківська, після того, як компанія Coca-Cola фактично визнала Крим територією Росії.

Наразі петиція набрала 11 голосів із необхідних 250.

Нагадаємо, на офіційній сторінці Coca-Cola у соцмережі Вконтакте була опублікована мапа Росії, на якій не був зазначений Крим, Калінінградська область та Курильські острови.

Після того, як російські користувачі почали масово висловлювати своє невдоволення нею, компанія в ніч на 5 січня опублікувала нову мапу, на якій Крим був позначений територією Росії і принесла свої вибачення перед росіянами.

«Шановні учасники спільноти! Ми приносимо щирі вибачення за ситуацію, що склалася. Карта виправлена! Сподіваємося на ваше розуміння», – йшлося в повідомленні.

Після того, як на ситуацію звернули увагу ЗМІ, всі записи і коментарі на цю тему були видалені зі сторінки спільноти.

Це викликало хвилю обурення серед українських користувачів соцмереж, багато з яких закликали бойкотувати продукцію Coca-Cola.

Дещо пізніше, українське представництво компанії Coca-Cola перепросило за «непорозуміння» через публікацію мапи Росії, на якій Крим був вказаний територією цієї країни.

Вранці 7 січня центральний офіс Coca-Cola приніс офіційні вибачення за непорозуміння, яке виникло у зв’язку з публікацією російським представництвом компанії мапи Росії з незаконно окупованим Кримом.

Після зчиненого скандалу користувачі соцмереж також помітили, що анексований Крим входить до складу Росії на карті, опублікованій на сайті Pepsi.

1378436_1404606

Джерело: zaxid.net