В Івано-Франківській області патрульні самі миють свої службові машини. ФОТО

Поліцейські управління патрульної поліції Івано-Франківської області самі миють службові автомобілі.

Їхнє управління закуповує послуги мийки й чистки машин. Через це вони звернулися з рапортом у Київ до начальника Департаменту патрульної поліції України Євгенія Жукова. Та наразі безрезультатно. А патрульні, які поставили підписи під рапортом, тепер скаржаться на тиск, інформує Слідство.Інфо.

Протягом двох років патрульні Івано-Франківщини кожної нічної зміни власноруч миють машини на території управління. Натомість керівник управлінняОлег Костенко відповів, що договори на мийку машин є, але “не показуються перед особовим складом”.

Івано-франківські патрульні поскаржилися на свого керівника Олега Костенка, звернувшись до головного патрульного України Євгенія Жукова. Під рапортом підписалося44 поліцейських. Вони не знали про закуплені послуги мийки й хімчистки автомобілів, тому робили це самотужки. Ба більше, у 2015 році згідно з рапортом поліцейських, для чистки салонів патрульних автівок кожен з них навіть здав кошти на покупку пилососа Karcher.

Від 2017 року Управління патрульної поліції Івано-Франківської області закуповує послуги мийки та чистки салонів службових автомобілів у приватного підприємця Володимира Тучака. Виконувати роботи мав саме Тучак, який працює керівником відділу запчастин у фірмі “Класик-Авто”. Саме ця компанія фактично надавала послуги на замовлення.

Але патрульні заявляють, що жодну службову машину жодного разу не мили на мийці “Класик-Авто”.

Володимир Тучак  підтвердив, що послуги поліцейським надають у Toyota-центрі “Класик-Авто”, там є і вся бухгалтерія щодо виконання тендерів.

Рапорт патрульних керівник Жуков повернув в Івано-Франківськ. А в Департаменті патрульної поліції України повідомили, що наразі “триває перевірка”. Надати відповідь журналістам вони повинні найближчим часом.

А поки поліцейські, які поставили підписи під рапортом, скаржаться на тиск: їм перешкоджають просуватися по службі, переводять на нижчі посади та не виплачують премії.