Українській школі в Австрії потрібні вчителі та заступник директора

Українська суботня школа у Відні оголосила конкурс на заміщення посади заступника директора, повідомляє СВІТUA з посиланням на сторінку закладу в Facebook.

Окрім того, як проінформував СВІТUA член Ради директорів школи Ростислав Тис, навчальному закладу також потрібні вчителі географії, історії та молодших класів.

Вимоги до претендентів:

  • високі організаційні та адміністративні здібності, обов’язковість;
  • вміння спілкуватися з людьми, ефективне володіння комп’ютером та соцмережами, високий рівень української мови, якісна німецька;
  • наявність чинного дозволу на проживання в Австрії;
  • про-активна, позитивна особистість, яка має свіжі погляди на освіту та вміє мотивувати людей;
  • головна мотивація: бажання передусім з ідейних переконань долучитися до подальшого розвитку українського культурно-освітнього осередку в центрі Європи.

Школа працює лише у суботу з 9:00 до 15:00. Розташовано український навчальний заклад в центрі Відня за адресою Beethovenplatz, 1.

Працевлаштування в школі оформлюється офіційно. Зарплатня – 250 євро на місяць.

Свої резюме просять надсилати за адресою:

vorstand@ukr-zentrum.at з копією на direktor@ukr-schule.at.

Нагадаємо, що українську суботню школу у Відні було засновано 2010 року. Сьогодні під одним дахом тут щотижня збираються понад 300 дітей та дорослих.

Школа працює на неприбуткових засадах, за рахунок самовідданої праці волонтерів, які організовують роботу та фінансування школи, а також за рахунок внесків батьків за навчання та фінансової підтримки меценатів та спонсорів.

Читайте також: У навчальних закладах Коломиї є вільні вакансії вчителів. ПЕРЕЛІК