Українська благодійницька мережа шукає людей з Коломиї, які готові допомагати сиротам

Розшукують милосердних та добрих людей, які люблять дітей та готові ділитися з ними теплом.

У Залучанському дитбудинку не вистачає працівників, які безпосередньо доглядають за дітьми. Як зазначають працівники, штатна чисельність няньок не відповідає навіть недосконалим державним нормам, інформує Дзеркало Коломиї.

Українська благодійницька мережа шукає двох людей з Коломиї чи району, які готові допомагати сиротам з інвалідністю. Головні обов’язки: годувати дітей, обіймати їм, усміхатися. З вихованцями дитбудинку потрібно також гратися для більшого сприяння їхньої рухливості. Не потрібно виконувати фізично важкої праці.

“Робочий графік – 5 днів на тиждень. Пропонуємо офіційну оплату в розмірі 200 гривень на руки за кожен виїзд у дитбудинок, з відшкодуванням витрат на проїзд”, – йдеться у повідомленні. 

Довідка: Українська благодійницька мережа є спеціалізованою благодійною організацією та працює лише в інтересах сиріт з обмеженими можливостями. Створена для того, щоб надати кожному, хто цього щиро прагне, незалежно від соціальної ролі, доходу, вільного часу, можливість робити життя неповносправних сиріт кращим.

Контактні телефони для попереднього запису на співбесіду або отримання додаткової інформації:

(095) 578-51-24, 
(067) 340-53-63.