Коломиянка Вероніка Івасюк завоювала медаль на чемпіонаті Європи з важкої атлетики

Коломиянка Вероніка Івасюк завоювала малу срібну медаль у ривку на чемпіонаті Європи з важкої атлетики, поповнивши скарбничку української збірної. Важкоатлетка, яка виступає у ваговій категорії 58 кг, підняла штангу вагою 90 кг, поступившись тільки азербайджанці Бойанці Костовій, яка взяла вагу 105 кг. У загальному заліку Івасюк зупинилася за крок від медалі, посівши четверте місце. У поштовху українці вдалося взяти 108 кг, за сумою двоборства - 198. До третього місця їй не вистачило шести кілограмів, повідомляє dt.ua. Чемпіонкою стала Костова (235 кг, 105+130), "срібло" взяла румунка Ірина-Лакрамоара Лепса (205, 88+117), а третє місце посіла представниця Польщі Йоанна Лоховська (204, 90+114).