Українка перемогла на престижному конкурсі краси в США

Українка Яна Власюк, яка народилася в Нововолинську і останні 2 роки проживає в США, стала переможницею штату Пенсильванія в рамках найпрестижнішого конкурсу краси світу серед дівчат після 25-ти років і заміжніх Mrs. Globe.

Яна розповіла, що брати участь в конкурсі вона стала випадково і спочатку не розраховувала на те, що її запросять.

“В інтернеті натрапила на сайт, а мені відразу вискочила заявка і я вирішила “заради приколу” написати. Навіть не думала і не розраховувала ні на що, але через кілька днів, вже і забула про все це, мені подзвонили і запропонували піти на конкурс” , – розповіла Власюк, інформує “Буг”.

Дівчина пояснила, що локальні конкурси краси проходили без телекамер і їх не транслюють по телевізору. За перше місце боролося 15 дівчат, а в програмі було дефіле у вечірніх сукнях, купальниках та багато інших конкурсів.

Після перемоги на конкурсі в штаті Пенсильванія, Яна Власюк вирішила приймати участь далі і в червні збиратися поборотися за корону Місіс США. Цей конкурс проходитиме в Каліфорнії. Перемога в цьому конкурсі дає право брати участь у фіналі Mrs. Globe.

Якщо Яні Власюк вдасться отримати титул Місіс США, то вона поїде в Китай, де буде проходити фінал конкурсу Mrs. Globe (Місіс Земна куля).

Конкурс Mrs. Globe – це конкурс для жінок, старших 25-ти років, а також для тих, хто вже став мамою і знаходиться в шлюбі. Це найбільший і найпрестижніший конкурс для заміжніх жінок у світі. Учасники конкурсу беруть участь в доброчинній роботі, кошти виділяють для благодійної організації Woman in Need в більш ніж 70 країнах світу, які беруть участь в конкурсі.

Нагадаємо, письменниця з Прикарпаття потрапила на сторінки Playboy.