Україна та Канада підписали Угоду про зону вільної торгівлі

Україна та Канада підписали Угоду про зону вільної торгівлі. Документ завізували перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів та міністр міжнародної торгівлі Канади Христя Фріланд, – інформує “Дзеркало Коломиї” з посиланням на Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.

“Це надзвичайно важливий крок у розвитку української торгівлі, адже Канада — одна з найбільших демократичних індустріальних держав. Раніше обсяги торгівлі між Україною та Канадою були дуже невеликими, проте це потрібно терміново виправити. Розвинені канадські та українські сектори є взаємодоповнюючими, тому потенціал розвитку торгівлі — величезний”, – йдеться у повідомленні Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Церемонія підписання відбулася у присутності президента України Петра Порошенка та прем’єр-міністра Канади Джастіна Трюдо. Він перебуває у Києві із дводенним офіційним візитом.

Переговори про зону вільної торгівлі тривали протягом п’яти років і українська влада сподівається, що після вступу в силу угоди Канада відкриє українським експортерам вільний доступ до 98% свого ринку товарів.