Додому Новини Політика У Яремчі на сесії міськради обговорили виключення Ірени Карпи з комісії через...

У Яремчі на сесії міськради обговорили виключення Ірени Карпи з комісії через нецензурну лексику

2
Поділитися

Сьогодні, 4 липня, у Яремчі відбулася чергова сесія міської ради.

На засіданні розглянули питання про затвердження положення “Про конкурс до дня народження уродженця села Микуличина, історика, засновника Гуцульського дослідного інституту в США Миколи Домашевського та складу конкурсної комісії”.

Депутат міської ради Андрій Стельмащук виніс питання про відсторонення першого секретаря з питань культури посольства України у Франції, письменниці, співачки Ірени Карпи з конкурсної комісії, пише Галицький кореспондент.

Присутні на засіданні депутати зауважили, Ірена Карпа не може бути членом комісії, адже в її творах багато нецензурної лексики. Крім того, її немає на території України.

Ірена Карпа —  перший секретар з питань культури посольства у Франції, може бути залучена до складу комісій за окремою згодою. Проте депутати не підтримали питання про виключення письменниці та співачки з комісії — двоє проголосували проти, 14 — утрималися.

Нагадаємо, Ірена Карпа деякий час проживала в Яремче, що на Прикарпатті.

2 Коментарі

  1. Пропозиція Андрія дуже тупа) Карпа признана письменниця України, адекватна людина і займає найважлівішу для культури України посаду, ніж будь хто. Пан Андрій заздрить?) м?)

  2. Шановна редакція! Я піар-менеджер Ірени Карпи. Довожу до вашого відома, вона не знає ні про який конкурс і її участь в ньому. Доречі в матеріалі ви навіть не пишете про цей конкурс, може його не існує?) Я навіть в інтернеті не можу про нього щось знайти. Прошу вас прибрати цей наклеп на шановану публічну особу і більше не намагатися піаритись на її імені. Якщо бажаєте, вам надійде офіційний ліст від адвоката. Поки що я прошу вічливо: майте повагу до людини, яка займається справами культури України в посольстві Франціі! Якщо вам потрібна інформація про Ірену на сайт, можете написати про чисельні виставки, покази, конкурси та вечірки українців, які відбуваються завдяки ії роботі. Чекаю ваших пропозицій на пошту nastyavolokita@gmail.com Гарного всім дня і гідних вашого часу новин)