ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

У Верховині відбулися всеукраїнські змагання зі стрибків на лижах з трампліна

7 серпня, на комплексі трамплінів НСБ "Черемош" в селищі Верховина відбулися чергові Всеукраїнські змагання зі стрибків на лижах з трампліна на "Кубок Гуцульщини". Позмагатись до Верховини прибули спортсмени з Кременецької, Ворохтянської і Верховинської спортивних шкіл, інформує Верховинська РДА. Змагання проводились у шести вікових групах на трамплінах потужністю К-10, К-20 та К-50 м., в яких взяло участь 55 спортсменів. Серед наймолодших, 10-річних спортсменів на трампліні потужністю К-10 всі призові місця посіли вихованці Кременецької СДЮСШОР: І місце – Пилипчук Демін, ІІ місце – Чеболда Ілля, ІІІ місце – Філонов Олександр Серед дівчат у цій віковій групі І місце посіла Матаржук Євгенія (Верховина), ІІ місце – Коровчук Софія (Верховина), ІІІ місце – Грушицька Оксана (Кременець). У загальнокомандному заліку І місце посіли спортсмени Верховинської ДЮСШ і в черговий раз завоювали "Кубок Гуцульщини", ІІ місце – команда Ворохтянської ДЮСШ і ІІІ місце – Кременецька СДЮСШОР. Переможці та призери змагань нагороджені кубком, грамотами, медалями та подарунками.