У вересні в прокат вийде фільм “Жива ватра” уродженця з Коломиї Остапа Костюка

29 вересня в широкий український прокат вийде документальний фільм уродженця з Коломиї Остапа Костюка “Жива ватра”.

Картина, що розповідає про декілька поколінь карпатських вівчарів, навесні 2015 року завоювала спеціальний приз журі на Канадському міжнародному фестивалі документального кіно HotDocs, повідомляє “Дзеркало Коломиї” з посиланням на Cultprostir.

У січні 2016-го кіноексперти назвали “Живу ватру” кращим вітчизняним документальним фільмом року.

“Живу ватру” бачили глядачі в багатьох країнах світу на фестивалях або спеціальних показах. Фільм демонстрували і в Україні, але це були поодинокі покази. Вся наша команда дуже рада, що нарешті глядачі в різних містах зможуть побачити картину в кінотеатрах. Ми довго до цього йшли і з нетерпінням чекаємо на кінотеатральну прем’єру. Впевнені: це буде дійсно знакова подія. Звичайно ж, зі свого боку докладаємо максимум зусиль, щоб прокат був успішним”, – розповіла співпродюсер фільму Ольга Безхмельніцина.

Довідково. Остап Костюк (1979 р.) – режисер, актор, музикант. Родом із Коломиї, Івано-Франківська обл. Автор стрічки “Жива ватра”, що у 2015 році здобула спеціальну нагороду журі на канадському фестивалі Hot Docs у номінації “світова повнометражна документалістика”. Best Documentary Award of the 18th Olympia International Film Festival (2015) (Greece). TheAmericanCinematographerAwardforBestCinematographyatSalemFilmFest 2016 (USA), також стрічка  нагороджена дипломами Міжнародного кінофестивалю “Лістапад” (Мінськ) та Одеського МКФ і визнано найкращим українським документальним фільмом 2011-2015 рр. за національним рейтингом “Знято в Україні”.

DSC_6272-kopiya-620x414

Читайте також: Уродженець Коломиї, режисер Остап Костюк стане ментором кіно-резиденції галичан у Харкові