У ЦНАПі працює нова система зчитування даних

З 2 квітня 2018 року відділом програмного та комп’ютерного забезпечення спільно з Центром надання адміністративних послуг м.Івано-Франківська запроваджено систему зчитування даних електронних паспортів громадян України з безконтактних електронних носіїв (БЕН) паспорта громадянина України у формі картки.

Варто зазначити, що на безконтактний чіп у електронному паспорті громадянина України, записані дані про власника документа та біометричні дані: назва держави, назва документу, прізвище, ім’я та по батькові особи, стать, громадянство, дата народження, унікальний номер запису в Реєстрі, номер документа, дата видачі документа, дата закінчення терміну дії документа, уповноважений орган, що видав документ (код органу), місце народження, оцифроване зображення обличчя фізичної особи, оцифрований підпис, повідомляє Бліц-інфо.

Нова система дозволяє зчитати всю інформацію, яку містить ID-паспорт та у адміністраторів ЦНАП з’явилася проста і зручна можливість перевірити дані власника ID-карти.

На основі отриманих даних вносяться відомості до програмного забезпечення “Універсам послуг” та проводиться реєстрація адміністративних та дозвільно-погоджувальних послуг.

Систему зчитування ID карток встановлено на всіх робочих місцях головного офісу ЦНАП м.Івано-франківська та його територіальних підрозділах.

Після запровадження даної системи зменшився час на реєстрацію адміністративної послуги, мінімізовано кількість помилок при внесенні даних в облікову систему, підвищилась продуктивність роботи персоналу та якість обслуговування.