У травні в Коломиї голосуватимуть за проекти “Громадського бюджету”

У Коломиї триває робота над “Громадським бюджетом”. На чергове засідання Координаційної ради було запрошено авторів 20 проектів, що не відповідали умовам Положення про “Громадський бюджет” та запропоновано протягом тижня їх доопрацювати та внести зміни.

У результаті 7 проектів було остаточно відхилено з різних причин, зокрема: реалізація проекту запланована не на землі комунальної власності, проект розрахований на виконання технічної документації або має фрагментарний характер, повідомляє прес-служба Коломийської міськради.

На даний час скановані копії проектів передано до відповідних структурних підрозділів міської ради з метою здійснення більш детальної перевірки та оцінки кожної з пропозицій з використанням картки аналізу проектів, в якій попередньо оцінять можливість їх реалізації, відповідність чинному законодавству і технічним можливостям.

Якщо проект не міститиме важливої інформації, необхідної для його аналізу та оцінки, відповідні структурні підрозділи будуть звертатись до авторів з проханням надати уточнення, фотографії, карти чи схеми, що стосуються об’єктів, які запропоновані до реалізації.

Наступний етап – голосування у травні. Ініціативи, які отримають більшість голосів коломиян, будуть втілені в життя.

Як повідомляло “Дзеркало Коломиї” раніше, міська рада ввела в дію програму “Громадський бюджет міста Коломиї на 2017 – 2021 роки”.

Нагадаємо, на цю програму закладено 1,5 мільйона гривень на рік.

Програма відкриває можливості мешканцям міста проявити ініціативу в розбудові інфраструктури. Умова – вартість одного проекту не може перевищувати 199 тисяч гривень.

До теми: На “Громадський бюджет” у Коломиї найбільше подали проектів щодо дитячих майданчиків та облаштування під’їздів до багатоповерхівок