У Тернополі мати 18 років не випускала свого сина з квартири

У Тернополі отримав паспорт 35-річний чоловік, якого мати 18 років не випускала з квартири.

Як повідомили в управлінні державної міграційної служби в області, одержувати документ тернополянин прийшов з працівниками міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, пише ZIK.

Виявилося, що впродовж 18 років чоловік був ув’язненій у власній квартирі, а бранцем його зробила матір.

Сусіди не знали, що разом із літньою жінкою проживає ще хтось. Правда стала відомою після смерті жінки.

Чоловіка побачили сусіди й повідомили про нього соціальні служби.

З’ясувалося, що його матір працювала педагогом. Після того, як син закінчив школу, вона більше не випускала його з дому. Знайомим вона розповідала, що син за кордоном.

“Чоловік знає англійську мову, трохи володіє комп’ютерними програмами, каже, що підробляє копірайтером, але він далекий від реального світу”, – каже фахівець із соціальної роботи Галина Чирська.

У міграційній службі вжили заходів, аби у найкоротші терміни провести необхідні перевірки та вклеїти фото у паспорт тернополянину.

“Недарма кажуть, що паспорт – основний документ, адже він посвідчує особу і громадянство власника. Цьому чоловікові поступово потрібно повертатися в суспільство, а без дійсного паспорта він не міг укладати жодних цивільно-правових угод”, – розповіла начальник Тернопільського міського відділу міграційної служби Людмила Лужняк.