У середмісті Коломиї невідомі пошкодили ярмаркові будиночки. ФОТО

У ніч з 9 на 10 квітня у Коломиї невідомі юнаки, зламавши двері, проникли у кілька будиночків ярмарку. Цьогоріч великодній ярмарок розмістився на площі біля міського фонтана. Там працює відеоспостереження, тому правоохоронці мають можливість відстежити осіб, що здійснювали злочин. 

Вранці директор центру дозвілля і туризму Таїсія Костюк одразу ж викликала правоохоронців, повідомили у Відділі інформаційної політики Коломийської міськради, пише Дзеркало Коломиї.

Це не вперше здійснюється напад на майно міста, – каже Таїсія Костюк. – Минулого року зловмисники пошкодили ятки на Спаському ярмарку, вони тоді розміщувалися на стометрівці. Винуватців не знайшли, але цього року так не буде, бо, на щастя, у нашому місті працюють тепер камери відеоспостереження із можливістю розпізнавання облич. Тут уже йдеться не тільки про пошкодження майна міста, але й крадіжку краму продавців”.

Начальник Коломийського відділу поліції головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області підполковник Остап Білейчук підтвердив факт наявності відеоматеріалів і прокоментував ситуацію:

Наразі відкрита справа за статтею 185 частиною 3 Кримінального кодексу України за фактом вчинення злочину, що кваліфікується як крадіжка з проникненням. Особи зловмисників встановлюємо”.