У реабілітаційному центрі Коломиї відкривають денне відділення для молоді. ВІДЕО

У Коломийському центрі соціальної реабілітації для дітей-інвалідів відкривають нове відділення. Відтепер відвідувати установу зможуть і молоді люди від 18 до 35 років. Тут для них є комфортні умови перебування, а волонтери та соціальні працівники забезпечують цікаве дозвілля.

У коломийському центрі соціальної реабілітації для дітей з інвалідністю створено комфортні умови для кожного: є спеціальні іграшки, обладнання, спортивні тренажери. Також з кожною дитинкою працює соціальний працівник та психолог, повідомляє НТК.

Наразі тут на денному відділенні перебуває майже 25 діток. До сьогодні у центрі працювали  лише з особливими дітками. Тепер  відкривають денне відділення і для молодих людей від 18 до 35 років. Наразі вже розпочали пробні заняття.

З молодими людьми займаються, здебільшого, рукоділлям. Поки їхнє дозвілля урізноманітнюють представники ГО “Саме час” – це матері особливих дітей.

Ідея організувати таку майстерню для особливої молоді та фактично групу денного догляду виникла внаслідок змін у соціальній сфері Коломиї.

Фактично, у місті об’єднали дві соціальні установи: територіальний центр надання соціальних послуг та реабілітаційний центр. У Коломиї вже було відділення денного догляду для людей з інвалідністю, в територіальному центрі, що на Драгоманова,  однак там немає належних умов.

На сьогодні у Коломиї живе близько трьох тисяч людей з особливими потребами. Багато з них просто сидить вдома та не спілкується з іншими людьми, тому працівники  центру соціальної реабілітації просять усіх особливих молодих людей та їхніх батьків звертатись за телефоном 066 35 19 709 та записуватись на заняття у денне молодіжне відділення.

Працівники центру запевняють: тут кожен відчує розуміння і повагу. До слова, відвідувати заняття з дітьми можуть і їхні батьки.

Детальніше дивіться у сюжеті.

Читайте також: На Франківщині відкрили центр слухомовної реабілітації для дітей з вадами слуху. ФОТО