У Надвірній на фестивалі “Тепле Різдво” виступили понад 1,5 тисячі митців. ФОТО

Різнобарвний і непередбачуваний фестиваль “Тепле Різдво”, який місяць зігрівав, дивував, вражав і запалював серця жителів і гостей Надвірної, завершився.

Під час фестивалю виступили понад півтори тисячі митців із Надвірнянщини, відбувалися численні майстер-класи, до прикарпатського міста завітали знані в Європі і світі гурти “Joryj Kłoc” та “Марвінок” і Kind of Zero, а закриття прикрасив неймовірною “Різдвяною феєрією” Львівський академічний духовний театр “Воскресіння”, пише “Галка“.

Цьогорічне “Тепле Різдво” прощалося із численними вдячними глядачами голосним гуцульським передзвоном трембіти і неперевершеним співом народного камерного хору “Феліціо” під орудою одного із організаторів фестивалю Наталії Байдак.

“Для нас Різдво – це родинне свято, у рідні домівки приїжджають діти, – відзначила вона. – На території “Теплого Різдва” гуляли закохані пари, дідусі, бабусі і батьки з малечею на санчатах. Їх єднала оця любов, дух свят і “Теплого Різдва”, енергетика щирості, небайдужості, сімейного затишку і комфорту”.

“Нас об’єднало не тільки казкове і чарівне свято Різдва, а ще благодійна місія – збору благодійної допомоги для наших маленьких янголят, які є важкохворими”, – зазначила Тетяна Пришляк.

Збір коштів на момент закриття дійства ще тривав, спільними зусиллями станом на 17 січня вдалося зібрати понад 8 тисяч гривень, які через благодійний фонд “Долоньки доброти”, заснований Романом Марцінковським, спрямують на лікування хворої дитини.

А неймовірним закінченням фестивалю “Тепле Різдво” стала “Різдвяна феєрія” від Львівського академічного духовного театру “Воскресіння”, де поєднані різноманітні вогняні, піротехнічні і лазерні елементи, артисти на ходулях, великі ляльки і багато іншого. Керує і створює такі незабутні мистецькі проекти заслужений діяч мистецтв України Ярослав Федоришин.

“У нашому репертуарі вуличні і сценічні вистави. Сьогодні надвірнянці побачили різдвяну казку, ми все це передали через маски і через вертепну історію народження Ісуса Христа”.

“Воскресіння” об’їздив 32 країни світу, для Ярослава Федоришина особливою є Надвірна, оскільки тут працював його батько на нафтових об’єктах. Артисти не залишилися осторонь і передали частину гонорару представниці БФ “Долоньки доброти” Роксолані Новосад.

Новини Надвірної