У Мінфіні заявили, що держава планує продати Приватбанк

У Міністерстві фінансів підтвердили, що власники ПриватБанку попросили про націоналізацію фінансової установи. Про це під час прес-конференції заявив міністр фінансів Олександр Данилюк, передає кореспондент УНН.

“Власники ПриватБанку надіслали лист, в якому попросили про переведення 100% капіталу у державну власність”, — зазначив міністр.

Міністр фінансів також заявив, що держава планує продати ПриватБанк. Про це він сказав на прес-конференції.

“Ми плануємо продати ПриватБанк”, — запевнив міністр.

За його словами, це відбудеться після покращення фінансової ситуації в установі.

При цьому він не відповів щодо можливого нового власника банку.

Для ліквідації дефіциту капіталу ПриватБанку Міністерство фінансів випустить облігації на суму 43 млрд грн. Про це Олександр Данилюк повідомив під час брифінгу щодо націоналізації ПриватБанку, передає кореспондент УНН.

“Ліквідація дефіциту капіталу банку відбудеться в кілька етапів. На першому етапі Мінфін випустить облігації на суму 43 млрд грн“, – сказав він.

Нагадаємо, 18 грудня Кабінет міністрів України на засіданні розглянув питання забезпечення стабільності у фінансовій системі країни. Беручи до уваги результати засідання Ради національної безпеки та оборони України, уряд підтримав пропозицію Національного банку та Ради фінансової стабільності про перехід ПАТ “ПриватБанк” у стовідсоткову державну власність.