Додому Новини Суспільство Зі склом і слиною: як у Коломиї стихійниця готувала до продажу сметану....

Зі склом і слиною: як у Коломиї стихійниця готувала до продажу сметану. ВІДЕО

10
Поділитися

У мережі з’явилось відео, яке демонструє якої сумнівної якості можна придбати молочні продукти у вуличних торгівців в Коломиї. Таким чином, загрожуючи не лише своєму здоров’ю, але і своїх дітей.

Вчора, 14 квітня, на Youtube користувач Oleg Fedoruk поширив відео, на якому літня жінка збирає сметану із розбитої скляної тари. Вона робить це руками та ложкою, час від часу облизуючи їх.

Ще частину сметани жінка “відчерпує” у слоїк з брудного пакета, передає Дзеркало Коломиї.

Цілком ймовірно, що зібрану сметану жінка успішно реалізувала на вулицях Коломиї.

У мережі Фейсбук, де користувачі поширили це відео, коломияни активно коментують побачене і висловлюють своє незадоволення.

Але в той же час, інші мешканці міста продовжують купляти молочну продукцію у середмісті. Зокрема поблизу універмагу “Коломия”, куди віднедавна перемістилася частина стихійників, попри заборону місцевої влади торгувати на вулиці.

13023161_958838040879316_1624802767_n

 

Як раніше повідомлялось, у Коломиї місцева влада почала боротьбу з стихійною торгівлею у середмісті.

10 Коментарі

  1. Це жахливо… просто жахливо…
    Я не про те, що бабуся ця старенька не подумала про безпеку покупців та гегеєнічність, а про те, що я дуже розізлилася на цього відеооператора, що зняв таке “справедливе” відео.. Яка ж погана ця десь 80-ти річна бабуся, яка таке зробила зі смитаною це ж так бридко…. Так?!
    Ну так він молодець зняв це все і виклав в інтернет і всі звичайно ж його підтримала, якщо він такий молодець він міг просто піти за цією бабусею і купиту ту смитану, що вона продає, щоб інші люди, які цього не бачили не купляли в неї особисто ту смитану він міг зробити дві чудові речі і бабусі добре зробити і купити ту смитану за 20 грн. Я думаю він би не збіднів від 20-ти гривень і зміг би людей уберегти, а він зняв відео і просто виклав, який же він молодець. Вибачте може я не права, але я дуже сильно жалію таких людей їм наша “чудова” влада нічого не дала. В інших більш забезпечених країнах ви ніде не знайдете людей в центрі місця з продуктами, які продають домашні товари, а в нас по всіх містах таке є…
    Я за те, щоб ця політика подумала трошки про цих людей, щоб забезпечила для них місця (базарі) відповідні для їх законного та спокійного продажу достатні пенсії на які вони б змогли прожити, а не кожного ранку тягнути на собі сумки просто не підйомні з товарами за які вони зможуть заробити хоча б паро копійок, а могли б спокійно піти в супермаркет і накупити продуктів досхочу і знати, що вони іх купляють не на останні кошти, а зможуть піти і купити, щей одяг і все, що тільки захочуть, а що в нас можна купити за 1000 грн.?! Якщо чесно я не знаю треба вибирати, або їжу, або одяг і звичайно всі пенсіонери виберуть їжу! А ви, ще смієте цю бабусю обсуждати і в чомусь звинувачувати я вас не розумію так, як і не розумію нашу владу…..

  2. ребятушки коментаторы, все бы ничего, хрен с ее слюной, хрен с гигиеной, максимум рвота-понос. 99% это переживут. да!, они бедные несчастные, их понять можно. НО! СТЕКЛО!!!! Стекло может и скорее всего есть в этой сметане! микрочастички. при малейшем попадании внутрь – это смерть. глупая. человек никогда и не подумает почему у него вдруг открылось внутреннее кровотечение и т.д.. ее просто нужно было выбросить сразу в мусор. только из-за стекла. блин.

  3. а чому він власне має купляти ту сметану!??витрачати гроші…брєдовий коментар!!!можна було щось робити,але не купляти її і не робити бабусі ДОБРО…. Бабуся продовжуватиме свій бізнес, а люди б нічого не знали надалі….а шкло то реально жесть!!!!!!!

  4. А чому всі відразу вирішили, що бабуся буде ту “негігієнічну” сметану обов’язково реалізовувати? Як же славнозвісна “презумція невинуватості”? Може бабуся збирається котикам віддати, чи собі вдома, після торгівлі, деруни підмазати! Контекст цього відео не має під собою сенсу. На стихійних майданчиках торгівлі дуже великий ризик придбати неякісну, та небезпечну їжу. Навіть якщо баночка буде ціла і чиста, невідомо чи здорова була та корівка, що дала молоко для тієї сметанки або сиру, якими руками вона доїлася, в яку ємність збиралося молоко, тощо… Дуже багато факторів ризику!