У Коломийському навчально-науковому інституті відбулась олімпіада. Кращі студенти отримають призи від фонду “Покуття”. ФОТО

Нещодавно у  Коломийському навчально-науковому інституті відбулась олімпіада. Кращі отримають призи від фонду “Покуття”.

Олександр Солецький, завідувач кафедри філології Коломийського навчально-наукового інституту: “Ми проводимо цю олімпіаду для того, щоб виявити найталановитіших студентів нашого закладу , які заслуговують бути нагороджені у ці святкові Шевченкові дні за старання, за успішне навчання. Крім того ми прагнемо підтримати нашу молодь, яка в перспективі буде будувати нашу державу.

В такий спосіб, через залучення нагород, яке надав благодійний фонд “Покуття”, ініціатива Андрія Іванчука, ми намагаємось стимулювати студентів для активної відповідальної праці. Переможець олімпіади отримає планшет. Всього взяли участь тридцять студентів. З різних спеціальностей, це найкращі студенти нашого закладу, які заслуговують на участь в нашій олімпіаді. Головним ініціатором виступила Галина Волощук, заступник директора з виховної роботи”.

АВТОР: Віталій БИРЧАК