У Коломийському суді розглядають справу екс-прокурора, який протаранив світлофор

Сьогодні Коломийським міськрайонним судом розглядались справи про адміністративні правопорушення щодо вчинення адміністративних правопорушень передбачених ч. 1 ст. 130 КУпАП та ст. 124 КУпАП.

Як зазначено в протоколах, водій, керуючи автомобілем, 10 березня 2016 року порушив Правила дорожнього руху та вчинив наїзд на світлофорний об’єкт на перехресті вулиць Грушевського та Криничної, що в місті Коломиї. Також при цьому водій відмовився від проходження медичного огляду на стан алкогольного сп’яніння, повідомляє “Дзеркало Коломиї” з посиланням на прес-службу Коломийського міськрайонного суду.

Справи про адміністративні правопорушення знаходяться на розгляді в судді Бирич Н. В. У зв’язку з клопотанням особи, що притягається до адміністративної відповідальності в справі оголошено перерву до 5 квітня для допиту свідків.

Як повідомляло “Дзеркало Коломиї” раніше, 10 березня у Коломиї трапилася ДТП за участю колишнього працівника місцевої прокуратури 39-річного Богдана Лейб”юка. Перебуваючи за кермом автомобіля, він протаранив світлофор і мало не заїхав у капличку. Як відомо, комунальники міста поставили свої умови: не віддадуть автомобіль, допоки винуватець ДТП не відремонтує дороговартісний світлофор з речовою системою сповіщення переходу дороги.