У Коломиї засудили бухгалтерку, яка підробляла офіційні документи

Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області розглянув кримінальне провадження про обвинувачення уродженки села Надіїв Долинського району, яка вчинила службове підроблення документів.

Жінка виконувала обов’язки головного бухгалтера Коломийської філії державного підприємства «Украветсанзавод» й внесла до офіційних документів завідомо неправдиві дані. У звітах щодо заробітної плати за червень, липень, серпень, вересень, жовтень 2013 року обвинувачена написала неправдиві дані – назвала менші суми, ніж отримують працівники насправді.

Після перевірки звітів податківцями встановлено не нарахованння та не утриманння єдиного внеску із заробітної плати Коломийською філією державного підприємства «Укрветсанзавод» на суму 125 695,17 грн.

Жінка вину визнала, щиро покаялася та пояснила таку поведінку важким фінансовим становищем.

Суд ухвалив рішення призначити їй покарання у виді штрафу в розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 1700 грн. з позбавленням права займати посади пов’язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно – господарськими функціями строком на 2 роки.