У Коломиї за вбивство засудили двох місцевих мешканців

9 червня Коломийський міськрайонний суд розглянув кримінальне провадження щодо умисного тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть потерпілого, та засудив обвинувачених до позбавлення волі до семи та дев’яти років.

Про це повідомляє прес-служба суду, пише Дзеркало Коломиї.

До суду надійшло кримінальне провадження про обвинувачення двох осіб за ч. 2 ст. 121 КК України, мешканців Коломиї, один з яких неодноразово судимий до позбавлення волі за скоєння тяжких злочинів.

20 жовтня 2015 року обвинувачені, перебуваючи у будинку в Коломиї, який належить особі Н., будучи в стані алкогольного сп’яніння, в присутності двох осіб, маючи на меті спричинення тілесних ушкоджень особі О., співжителю особи Н., на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин завдали чисельних ударів руками та ногами по різних ділянках тіла та голови особи О., у тому числі в ділянку грудної клітки.

В результаті потерпілому були заподіяні тілесні ушкодження, що спричинили його смерть.

Дії обвинувачених кваліфіковано за ч. 2 ст. 121 КК України – умисне заподіяння групою осіб умисного тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть потерпілого.

Суд визнав обвинувачених винуватими у вчиненні кримінального правопорушення та призначив покарання одному – сім років позбавлення волі, іншому – сім років та частково приєднав невідбуту частину покарання за попереднім вироком  і визначив остаточне покарання – дев’ять років позбавлення волі та стягнув з обвинувачених на користь держави 921,6 грн. витрат на залучення експерта по проведенню судової дактилоскопічної експертизи.

Залишено обвинуваченим запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до вступу вироку в законну силу.

На вирок суду може бути подана апеляція протягом тридцяти днів.

Читайте також: Поліція оприлюднила відео з місця, де знайшли тіло студентки з Болгарії. ВІДЕО 18+