У Коломиї на вулиці Грушевського виріс будинок-красень. ФОТО

Дехто навіть запевняє, що новобудова на Грушевського під номером 70, біля п’ятої школи, стала архітектурною оздобою вулиці. Якщо порівняти її хоча б з недалеким звідси готелем, збудованим за типовим радянським проєктом, то порівняння буде явно не на користь готелю. Красень, що виріс на місці старенької хати, просто-таки милує око, чого не скажеш про п’ятиповерхівку для приїжджих гостей, аналог якої можна побачити і в окупованій нині терористами Горлівці, і, мабуть, ще в багатьох містах колишнього Союзу.

–          Збудували добротно, так, начебто нам самим доведеться тут проживати, – не приховує радості Анатолій Босий. – Упевнений, що мешканцям, які невдовзі поселятимуться в цьому будинку, сподобається.

Анатолій не випадково каже не «мені», а «нам». Будівельним бізнесом він займається разом зі своїм товаришем, Олегом Сметанюком. В обидвох за плечима економічна освіта, кількарічний досвід праці в будівельному бізнесі.

Грушевського, 70 – їхній третій за рахунком об’єкт, попередні два будинки, що на Винниченка, 5 й Бандери, 12 пожильці вже освоїли. Зараз також триває будівництво ще двох їхніх об’єктів – на бульварі Лесі Українки 36а і по вулиці Палія 3.

Запитуємо, чи не дається взнаки брак спеціальної будівельної освіти. Ні, заперечують хлопці, на будові ж працюють і виконроб, і інженер, є кому проконтролювати якість робіт. Та й самі вони вже можуть справлятися з обов’язками виконроба чи інженера, спеціальну освіту здобули, можна сказати, самотужки.

Сюди, у 70-ий номер на Грушевського, який планують здати під ключ за тиждень-два, проведено світло, газ, воду, мешканцям одно-, дво- і трикімнатних квартир залишиться хіба подбати про внутрішнє обладнання помешкань відповідно до своїх смаків. Як і працівникам кількох комерційних приміщень, розташованих у будинку.

А поки що будівельники доводять до ладу центральний вхід до новобудови, викладають хідники.

фото2

–          Знаєте, про що я мрію? – признається Олег Сметанюк. – Що років так за 20-30 мій син пройдеться цією вулицею, повз цей будинок і скаже з гордістю: цей будинок спорудив мій тато.

Гарна мрія, заради реалізації такої мрії варто жити і трудитися.

Будівля по вул. Бандери 12

Будівля по вул. Бандери 12