БФ “Карітас” відкрив нове приміщення на Гетьманській у Коломиї. ФОТО

Вчора, 8 квітня, відбулось відкриття нового приміщення благодійного фонду “Карітас Коломийсько-Чернівецької єпархії” УГКЦ, що знаходиться в місті Коломия по вулиці Гетьманській.

Для посвячення приміщення директор “Карітасу”, отець Сергій Триф’як запросив правлячого архієрея Коломийсько-Чернівецької єпархії, священиків, представників благодійного фонду з інших місцевостей та всіх не байдужих людей. Слід зазначити, що на відкриття також прибули гості з-закордону, повідомляє сайт diocese.ko.if.ua.9b45e33d02 bacd1b622a

Владика розпочав чин освячення будинку спільно з іншими священиками. Після освячення будівлі всі гості були запрошені до актового залу, де розпочалась урочиста частина.

Кир Василій (Івасюк) звернувся до присутніх такими словами:

Цей новоосвячений будинок вже став для кожного місцем, де він може бути прийнятим, вислуханим та отримати потрібну допомогу. Голодного зможе побачити і нагодувати лише той, хто побачить в людині свого ближнього і розпізнає Божі дари, призначені для всіх. Навернути грішника зможе лише той, хто побачить в людині дитину Божу, яка потребує Божого милосердя. Голодного накормити дає християнській спільноті розуміння таємниці Божого Милосердя і змогу реально відчути присутність Царства Божого посеред нас. Ці діла милосердя утверджують нас у вірі, що саме Господь покликав усе створіння до існування і врятував від тління смерті.”.

Далі до слова запросили директора благодійного фонду о. Сергія, який висловив вдячність владиці, всім меценатам, а також запросив до перегляду відеоролику про проекти Благодійного Фонду “Карітас Коломийсько-Чернівецької єпархії”.