У Коломиї відбувся фінал кубка області з волейболу

У період 12-13 березня 2016 року в спортивному залі коломийського політехнічного коледжу відбувся фінал відкритого кубка області з волейболу серед жіночих команд. З підсумками попереднього етапу до фіналу потрапили чотири кращі команди : ВК «Університет» Прикарпатського національного університету, «Галичанка» м.Галич, ВК Чернівецького торгово-економічного інституту та команда Коломийського району, яку представляє ДЮСШ «Колос», інформує прес-служба РДА.

У першому півфіналі зустрілись команди ВК «Університет» ПНУ та Чернівецького торгово-економічного інституту, у якому переконливу перемогу з рахунком 3:0 здобула команда ВК «Університет» ПНУ. Цікавий та напружений виявився другий півфінал, у якому волейболістки ДЮСШ «Колос» Коломийського району переграли з рахунком 3:0 ВК «Галичанка» м. Галич.

Фінал розіграшу кубка області між командами ДЮСШ «Колос» Коломийського району та ВК «Університет» ПНУ подарував глядачам, які вщент заповнили спортивний зал Коломийського політехнічного коледжу, щасливі миті волейболу. Обидві команди продемонстрували технічний та потужний волейбол. Переможця було виявлено тільки у п’ятому сеті, ним стала команда ВК «Університет» ПНУ. ДЮСШ «Колос» Коломийського району посіла друге місце. На третьому місці команда Чернівецького торгово-економічного інституту, а замкнула четвірку фіналістів ВК «Галичанка» м. Галич.