У Коломиї триває розгляд резонансної справи щодо вбивства працівника міліції

У Коломийському міськрайонному суді відбулося чергове колегіальне судове засідання у складі трьох суддів щодо вбивства помічника оперативного чергового Снятинського РВ УМВС в Івано-Франківській області.

Про це повідомляє прес-служба суду, пише Дзеркало Коломиї.

Тіло 33-річного міліціонера зі слідами насильницької смерті було виявлено в полі на Снятинщині.

Нагадаємо, двом особам С. та В. пред’явлено обвинувачення за п. 12 ч. 2 ст. 115 КК України (умисне вбивство, вчинене за попередньою змовою групою осіб), а саме у тому, що 28 квітня 2014 року під час конфлікту, який виник між обвинуваченими та потерпілим на ґрунті неприязних відносин, спричинили потерпілому два ножові поранення, від яких останній помер на місці.

19 травня 2017 року Апеляційний суд Івано-Франківської області направив до Коломийського міськрайонного суду для розгляду по суті обвинувальний акт щодо третьої особи М., яка обвинувачується у спільному скоєнні вищевказаних злочинних дій з особами С. та В. за ст. 115 ч. 2 КК України.

Суд об’єднав в одне провадження справу про обвинувачення особи В. та особи С. за п. 12 ч. 2 ст. 115 КК України зі справою по обвинуваченню особи М. за п. 12 ч. 2 ст. 115 КК України.

16 червня 2017 року суд так і не приступив до розгляду кримінальних проваджень у зв’язку з клопотанням обвинувачених про взаємне ознайомлення з матеріалами кримінальних проваджень.

У справі оголошено перерву до 13.30 год. 11 серпня 2017 року.

Читайте також: На Франківщині взяли під варту винуватця ДТП, в якій загинув 9-річний хлопчик. ФОТО+ВІДЕО