У Коломиї пройшла панахида за загиблими бійцями АТО

 

Для того, щоб згадати загиблих Героїв України і помолитися за них, їхні родичі і містяни зібралися на Алеї Слави біля могил коломийських бійців: капітана, командира розвідувальної роти Степана Воробця, підполковника Сергія Лисенка, полковника високомобільних десантних військ Тараса Сенюка, капітана 3-ого рангу Володимира Костюка, підполковника міліції Романа Фурика, снайпера Володимира Чепіля

«Одним героєм земля бідніша стала, Одною зіркою багатші стали небеса», – такі слова зазначені на пам’ятному знаку загиблого бійця АТО з Коломиї, Героя України, полковника високомобільних десантних військ Тараса Сенюка, передає firtka.if.ua.

Саме цими словами мабуть можна описати кожного, хто віддав своє життя за Україну у зоні АТО.

«Згідно християнської традиції, після Великодніх свят збираються на поминання померлих, Воскреслу панахиду, – каже отець Микола Остафійчук. – Вони віддали своє життя за мирне небо над нашими головами, тому ми ні в якому випадку не можемо їх забувати».

Отець Микола вперше вирішив зібрати разом родичів загиблих бійців на панахиду. І має надію, що містяни не будуть байдужими і також приходитимуть до могил Героїв, щоб помолитися за них.

«Наша підтримка, яку ми висловлюємо у словах родичам загиблих, є необхідною для сімей, які втратили своїх синів, чоловіків, братів, – каже голова координаційної волонтерської ради Коломийщини Оксана Вандич. – Тим паче, що після цих тяжких втрат у багатьох матерів різко погіршився стан здоров’я. Зараз вони самі потребують допомоги. Я покладаю надії, що, коли розпочне роботу госпіталь для бійців АТО, батьки загиблих Героїв зможуть там нарешті покращити свій стан здоров’я безоплатно».

Коломийщина втратила сімнадцять мужніх, відважних і палко люблячих свою Батьківщину патріотів України. Тож, обов’язок кожного з нас – пам’ятати про них і не забувати простягати руку допомоги їхнім сім’ям.

Олена Козаченко для ФІРТКИ