У Коломиї попрощалися зі священиком та депутатом міськради Василем Чередарчуком. ФОТО

У середу, 25 травня, у Коломиї у храмі Покрову Пресвятої Богородиці прощалися із всечесним протоієреєм, депутатом Коломийської міської ради першого скликання Василієм Чередарчуком.

Чин священичого парастасу очолив єпископ Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ Кир Василій (Івасюк) та численне духовенство єпархії. Також попрощатися із священноієреєм Василієм прибуло духовенство Івано-Франківської Архієпархії на чолі із митрофорним протоієреєм Олегом Каськівим, ректором Івано-Франківської Духовної семінарії, повідомляє “Дзеркало Коломиї” з посиланням на ugcc.if.ua.

У свої проповіді о. Олег закликав вірних подякувати Богові за три дари, які він дав спочилому протоієрею Василію: “В сьогоднішній день, складімо свою подяку Господеві за три дари, які Він дав спочилому о. Василію. А це дар життя, дар покликання та дар витримати у доброму аж до кінця”.

Також о. Олег передав родині покійного співчуття від Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Кир Володимира (Війтишина).

На завершення священичого парастасу Владика Василій склав свої співчуття дружині, дітям та внукам покійного священика та закликав до молитви з душу новопреставленого священноієрея Василія.

T7AH9yADeYc -ewByX_nte0

Як повідомляли, Василій Чередарчук помер на 84-ому році життя.