У Коломиї оголосили конкурс на кращий проект “Студентського скверу”

Відділ архітектури та містобудування Коломийської міськради оголосив конкурс на кращий проект для скверу позаду пам’ятника Франкові.

Благоустрій скверу перебуває у поганому стані – поламані лавочки, відсутнє нічне освітлення та пішохідні доріжки. Хоча ця територія має багато позитивних характеристик, зокрема,  розміщена у середмісті, має зручний пішохідний зв’язок з навчальними закладами, а поряд знаходиться Музей писанкового розпису.

Враховуючи всі переваги та недоліки даної території, Коломия потребує впорядкування даного скверу – зеленого шматочку в центрі міста, пишуть організатори проекту, інформує “Дзеркало Коломиї”.

Цей сквер, як вони вважають, повинен стати важливою відпочинковою, культурною та мистецькою платформою: проведення концертів, літніх кінопоказів, виставок, молодіжних перформансів та інших заходів молодіжного спрямування.

Спеціалістами відділу архітектури та містобудування міської ради рекомендують при проектуванні «Студентського скверу» врахувати наступні пункти:

1.Передбачити в проекті:

– місця для відпочинку з доступом до wifi ;

– сцену для творчих ,музичних вечорів , та місця для глядачів ;

– зону для розміщення мистецьких творів для молодих митців;

2. Благоустрій скверу (лавки, вуличні ліхтарі, доріжки).

Головна вимога конкурсу – створення молодіжного простору, який стане не тільки функціонально-корисним, але й естетичним зеленим кутком, що буде подобатись молодим людям, студентам та всім жителям Коломиї .

Участь у конкурсі можуть приймати архітектори, художники та інші творчі люди. Креативність та оригінальність — вітається.

Подані проекти будуть переглянуті конкурсною комісією.

Переможець найкращого проекту «Студентського скверу» отримає грошову винагороду.

Термін виконання та подачі проектів, розмір винагороди та додаткові умови будуть оголошені пізніше.

Завантажити підоснову можна за посиланням: https://drive.google.com/folderview?id=0BwS4yrkgBRaeT3ZBY1FIRFdKWkU&usp=sharing