У Коломиї благодійним концертом вшанували загиблих Героїв АТО. ФОТО

27 квітня у Коломиї відбувся благодійний концерт на підтримку проекту “Діти Небесної Гвардії”. Більше півтисячі коломиян та гостей міста прийшли на концерт, щоб віддати  шану загиблим учасникам АТО та підтримати їхні сім’ї.

Про це у соцмережі повідомив один з організаторів концерту Ігор Костюк, пише Дзеркало Коломиї.

Участь у концерті взяли відомі місцеві виконавці: заслужена артистка України Алла Кобилянська, “Гуцул-Хуліган” Василь Мельникович, Любомир Згурський, заслужений працівник культури України Любов Курманська та тріо Будинку культури села Раківчика “Яворина”. Дотепними жартами розважав присутніх комедійний дует “Дикі гуцули”.

Своїм талантом дивували присутніх найменші виконавиці – учасниця шоу “Україна має талант: Діти-2” Діана Дяків та лауреатка всеукраїнських та міжнародних фестивалів Уляна Струк, запальними танцями захоплював театр сучасного танцю “Ерідан”. Музичні композиції дарував Військовий оркестр 10-ої гірсько-штурмової бригади.

Активну підтримку в організації заходу надали відділ молоді та спорту Коломийської міськради, громадські організації ВПО “Коломия-Центр”, “Івано-Франківська обласна спілка членів сімей загиблих, померлих та безвісти зниклих в зоні АТО”, “Військові капелани”, Коломийська міська організація “Українського об’єднання патріотів – УКРОП”, Благодійна організація “Діти Милосердя” та Центр допомоги учасникам АТО у Коломиї.

Ми хочемо, щоб діти учасників АТО, які віддали свої життя на Сході України, знали, що їхні батьки – справжні Герої, гідні для наслідування та визнання. На такі вчинки, на які пішли вони, здатні далеко не всі патріоти, не кажучи вже про пересічних українців. Ми цінуємо подвиг кожного з них, а тому будемо берегти про них світлу пам’ять, піклуватися та опікуватися їхніми сім’ями. З цією метою на початку цього року і був створений проект “Діти Небесної Гвардії”, в рамках якого нам вдалося здійснити мрії кількох дітей загиблих учасників АТО з Коломийського району. Впевнені, що з підтримкою небайдужих людей, зможемо реалізувати мрії всіх хлопчиків і дівчаток”, – зазначають організатори.

Під час заходу було зібрано 22 тисячі гривень, які спрямують на підтримку проекту “Діти Небесної Гвардії”.

Окремі слова подяки військовому капелану о. В. Довганюку за передані кошти у сумі 5 660 грн., а також Михайлу Кушніруку, Оксані Вандич та Володимиру Колеснику за допомогу в організації заходу.

Організатори вдячні всім, хто підтримав їхню ініціативу та допоміг з організацією та проведенням благодійного концерту: “Спільними зусиллями нам вдалося реалізувати великий задум і зробити добру справу. Разом ми – сила! Добро та милосердя відродять націю!

ФОТО: Андрій КАНЯ.