У Івано-Франківську шахрай видурив у жінки 97 тис. грн, зібрані для її онкохворого племінника

До Івано-Франківського відділу поліції звернулася 36-річна жінка, яка розповіла, що на її мобільний телефон зателефонував невідомий, який назвався керівником однієї із приватних фірм. Чоловік повідомив, що готовий на лікування дитини переслати гроші.

 

Попросив реквізити рахунку. Жінка вказала номер картки “Укрсиббанку”, після чого через декілька днів виявила, що з рахунку було знято грошові кошти в сумі близько 97 тисяч гривень, пише Дзеркало Коломиї з посиланням на сайт національної поліції Івано-Франківської області.

За цим фактом відомості внесені в Єдиний реєстр досудового розслідування за ч. 1 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.

Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді штрафу до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Наразі правоохоронці проводять заходи, спрямовані на встановлення осіб, причетних до скоєння шахрайств та вкотре звертаються до громадян з проханням не довіряти конфіденційні дані своїх банківських карток незнайомим співрозмовникам.