У Івано-Франківську презентували стрічку #SELFIEPARTY

В обласному центрі Прикарпаття відбулася зустріч з режисером української стрічки #Selfieparty Любомиром Левицьким та виконавчим продюсером Віталієм Соболевським.

#Selfieparty – це молодіжне кіно розраховане на аудиторію від 16-30 років та для людей, які ходять в кіно за веселим настроєм і хочуть прийняти якийсь меседж. Загалом фільм може бути цікавим і батькам, які захочуть подивитися на своїх дітей. Напевно, вони після перегляду цього фільму, зрозуміють мову, на якій потрібно розмовляти з тинейджерами.

Стрічку знімали у рекордні строки, всього за два місяці. А від моменту написання сценарію до виходу фільму у прокат пройшло всього півроку, пише  Фіртка.

“Все робилося швидко, але якісно“, – каже Любомир Левицький.

Як повідомив виконавчий продюсер фільму Віталій Соболевський, відбір акторів проводився через кастинг, було надіслано понад 10 тисяч заявок з яких режисер #Selfieparty вибрав трьох головних акторів.

Павільйон на якому знімали кіно будувався власноруч і декорації для фільму були найбільші у Західній Україні з побудованих взагалі. А за час зйомки фільму було використано чотири кілограми кави, адже чимало сцен знімали вночі.

Сам режисер Любомир Левицький каже, що аби попасти до нього в кіно потрібні “врода, талант та бажання працювати. Ми робимо ставку на талант. Коли ви подивитесь фільм, ви не повірите, що ці молоді люди грають вперше”.

Наступне кіно над яким працюватиме український режисер із своєю командою буде англомовне, за участі голлівудських зірок. Українські актори зіграють лише ролі другого плану.

Фільм буде на кшталт Код да Вінчі чи Індіани Джонс, його бюджет 5 млн доларів, а виглядати має на всі 20 мільйонів”, – акцентує Левицький.