У Франківську викрили підпільні гральні заклади

В Івано-Франківську працівники поліції припинили діяльність двох підпільних закладів, де надавались незаконні послуги розважального характеру.

З приміщень вилучено 31 системний блок, близько 2000 гривень та різну документацію.

До чергової частини Івано-Франківського відділу поліції надійшла інформація про те, що в обласному центрі діють підпільні заклади, де надаються послуги у сфері грального бізнесу, пише КУРС з посиланням на СК ГУ НП в Івано-Франківській області.

Представники поліції відразу розпочали перевіряти інформацію та відстежувати діяльність підозрілих закладів. У результаті ретельних перевірок правоохоронці виявили та встановили дві “точки” в центральній частині міста, де надавались обумовлені послуги.

Встановлено, що задля приховування своєї діяльності працівники клубів щоденно змінювали паролі-доступи.

Працівники поліції, які навідалися до підпільного закладу, застали на робочому місці відвідувачів та адміністративний персонал, які вмикали автомати, проводили грошові розрахунки з клієнтами, тобто займалися звичними для них ремеслом.

За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 203-2 Кримінального кодексу України (зайняття гральним бізнесом). Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді штрафу в розмірі від десяти до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання.

Досудове розслідування триває. Правоохоронці проводять усі необхідні заходи щодо встановлення осіб, причетних до організації та підтримки незаконних закладів.

Джерело: kurs.if.ua