У Долинській ДЮСШ знову запрацював басейн. ФОТО

У Долині відбулось святкове відкриття оновленого маленького басейну. 

Голова ОДА Олег Гончарук спільно з очільниками району перерізав символічну стрічку. Після освячення та благословення, маленькі гості свята виступили з пісенним привітальним подарунком, а юні спортсмени у показовому виступі продемонстрували свої вміння та навики на воді, інформує у фейсбуці ”Хвиля Гір”.

Директор Долинської ДЮСШ Віктор Яцків пригадує, що басейн був запущений ще у 1980-х роках, але фундамент дав тріщину у чаші, тому експлуатацію призупинили. До того ж, попередній проект басейну був досить застарілим, тому його потрібно було оновити.

У 2013 році, разом з відділом освіти під керівництвом Володимира Сподара, в рамках Всеукраїнського конкурсу проектів і програм місцевого саморврядування в Україні, було розроблено Проект під назвою «Здоров’я дитини – майбутнє України» , який став переможцем. На жаль, фінансування на державному рівні так і не відбулось, а витрати на розвиток плавання покривались з районного та обласного бюджетів.

Реконструкція тривала близько двох років. На сьогодні всі будівельні роботи вже виконано: відремонтували чашу, зробили душові та роздягалки. Залишилось тільки закупити необхідний для плавання інвентар (плавальні дощечки, шапочки, окуляри, ласти та інше), а також апаратуру для музичного супроводу та деякі предмети мебелі. Також необхідним є придбання крісла-евакуатора для спуску на воду дітей з проблемами хребта та опорно-рухового апарату. Так, як басейн в планах використовувати також для оздоровлення та реабілітації дітей району з порушеннями опорно-рухового апарату.

Реконструкція обійшлася в понад мільйон гривень.