Додому Новини Економіка У червні пільг не буде: енергетики області стурбовані ситуацією, яка склалася з...

У червні пільг не буде: енергетики області стурбовані ситуацією, яка склалася з нарахуванням субсидій

0
Поділитися
Фото ілюстративне

За травень Управліннями праці та соціального захисту населення в Івано-Франківській області не було проведено нарахування по субсидіях, призначених для погашення вартості спожитої електроенергії.

Про це йдеться на сайті компанії, пише Дзеркало Коломиї.

А це означає, що субсиденти області у червні місяці отримають рахунки без нарахування субсидій.

У компанії розуміють, що ця ситуація безпосередньо торкнеться сімейного бюджету кожного субсиданта, що у свою чергу може призвести до несвоєчасного розрахунку з їхнього боку за спожиту електроенергію.

Як наслідок – це може негативно вплинути на фінансову діяльність компанії, зокрема похитнути стабільність процесу розрахунків з оптовим ринком за куповану електроенергію.

Виходить, що заручниками ситуації з ненарахуванням субсидій є субсиденти та енергокомпанія.

Зважаючи на нетипову ситуацію, енергетики звернулися відповідним листом до Департаменту соціальної політики в області з проханням прояснити цей факт, проінформувати про причини виникнення даної ситуації, а також терміну та порядку їх усунення.

Як тільки будуть відповідні роз’яснення, енергетики проінформують про них своїх споживачів, а наразі заспокоюють усіх субсидентів, розуміючи ситуацію у якій вони опинилися, вимкнень боржників-субсидентів у червні місяці не планують.