У бюджеті на 2019 рік хочуть передбачити витрати на будівництво громадського туалету в Коломиї

Сьогодні у ратуші коломияни мали можливість подати свої пропозиції до бюджету міста на 2019 рік.

Міський голова Ігор Слюзар та начальник фінансового управління Ганна Бакай розповіли про основні цифри нового бюджету Коломиї, інформує прес-служба міської ради.

Бюджетні слухання – дуже важливі для того, щоб представники громади змогли напряму внести пропозиції, куди насамперед вони хотіли б спрямувати кошти з бюджету або поставити запитання про незрозуміле у плануванні витрат чи доходів Коломиї, кажуть у ратуші.

Проте на слухання прийшло тільки 6 коломиян, з них переважно представники ЗМІ.

Решта присутні – працівники відділів та управлінь міської ради, депутати, які якраз працюють над проектом бюджету Коломиї.

Тож у протокол внесли всього одну пропозицію від коломиян у майбутній бюджет – передбачити на 2019 рік будівництво громадської вбиральні.

Презентаційні матеріали проекту бюджету Коломиї на 2019 рік розміщено на офіційному веб-сайті міської ради у розділі “Економіка”-“Бюджет” http://kolrada.gov.ua/ekonomika/bydget.php…

Коломияни все ж мають можливість вносити свої пропозиції, звертатися до депутатів, адже бюджетна комісія продовжує працювати над новим фінансовим документом громади.