У березні парламент має скасувати низку нормативних актів, які обмежують діяльність бізнесу. ІНФОГРАФІКА

У п’ятницю, 10 березня, на своєму засідання уряд прийняв законопроект “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо покращення інвестиційного клімату”, а також ухвалив відповідні зміни до Податкового та бюджетного Кодексів.

“Документи потрібно прийняти у парламенті у наступні два тижні. Вони пленарні – і ми спробуємо внести ці проекти законів у порядок денний парламенту.

Потім, будемо дивитися, як приймати – одразу в цілому чи розбивати по читаннях. Парламентський фактор – це дуже складний фактор. Законопроекти охоплюють дуже велику кількість сфер, тому очікувати що їхнє проходження у Верховній Раді буде простим – не варто. Доведеться поборотися”, – розповів про перспективи проходження проекту закону голова офісу ефективного регулювання (BRDO) Олексій Гончарук.

Проект закону прийнято в ході чергової хвилі реформи дерегуляції. У листопаді минулого року Кабінет міністрів скасував 367 постанов та нормативних актів, які обмежували діяльність бізнесу в Україні. Передбачається, що набуття чинності “дерегуляційного пакету” покращить позиції України в рейтингу Doing Business 2018.

Як набуття чинності скасування низки незаконних та застарілих нормативних актів вплине на позиції України в рейтингу Doing Business 2018.

VoxConnector, спеціально для Дзеркала Коломиї”