ЦВК прийняла 100% протоколів з ОВК. Віктор Шевченко дає прес-конференцію

Виборчий штаб Віктора Шевченка та сам кандидат від УКРОПу Віктор Шевченко дали в Івано-Франківську прес-конференцію за результатами проміжних виборів у Верховну Раду України.

Як ішлося на прес-конференції, ЦВК прийняла 100% протоколів від окружної комісії 85-го виборчого округу на виборах у Верховну Раду України, інформують ”Вікна”.

Віктор Шевченко в результаті переміг і набрав 11 052 голосів виборців, Сергій Насалик — 10 264.

Участь у прес-конференції взяли голова обласної організації УКРОПу Микола Палійчук, кандидат у нардепи Віктор Палійчук та керівник Івано-Франківської міської організації УКРОПу Олег Головенський.

На сайті ЦВК залишилось оприлюднити трохи більше 5% опрацьованих протоколів. Віктор Шевченко офіційно набирає майже на 800 голосів більше, ніж Сергій Насалик.

Микола Палійчук розповів, що бюджет кампанії склав 787 852 тисячі гривень та пообіцяв згодом оприлюднити детальний звіт про використані кошти.

За його словами, ці кошти команда витратила на поліграфічу продукцію: бігборди, газети та плакати, оренду приміщень для роботи штабу.

Віктор Шевченко подякував команді, яка допомогла вибороти перемогу.

”Ми будемо надалі працювати, щоб життя ставало кращим. Моя робота у Верховній Раді принесе швидкі та якісні дивіденди для громади. Дуже вдячний всім, адже без команди б нічого не вибороли. Результатом успіху нашої кампанії та партії УКРОП є те, що в нас немає одного лідера, в нас партія вертикально-інтегрована. В нас рішення приймаються колегіально і на місцях. І через це є ефективінсть і в кампанії, і в партії. Я впевнений, що це перший приклад демократичної партії в Україні. Впевнений, що УКРОП буде розширюватися і будне працювати потужно і ефективно в межах всієї України. Вперше в Україні ми створили іншу модель, американську модель, а не ту яку привикли бачити в Україні. У нас всі потужні люди, які хочуть змін в країні”, — наголосив Віктор Шевченко.