Цьогорічна ялинка в Івано-Франківську вже точно не впаде

Інцидент, коли минулого року впала головна ялинка міста, змусив комунальників подумати про додаткові заходи з безпеки.

Вчора, 26 листопада, в Івано-Франківську на Вічевому майдані в декількох місцях розпочали розбирати  бруківку та готувати місце для новорічної ялинки. Після минулорічного падіння, комунальники вирішили перестрахуватись та зробити таку основу під ялинку, яку нічим не завалиш.

“Раніше її кріпили до будівель, але минулий рік показав, що це не вихід. Тепер ми розробили спеціальний проект, щоб не повторилася неприємна ситуація з падінням. Зокрема переробили кріплення для ялинки. А зараз там готують бетонну основу для металевих стовпів до яких будуть прикріплені троси, що триматимуть ялинку”, – розповів директор департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку Михайло Смушак.

Головний комунальник міста анонсував урочисте відкриття головної новорічної красуні міста на свято Миколая. За його словами, ялинку привезуть та встановлять за декілька днів до того, десь 7-8 грудня.

“Іграшки у нас були пластикові і вони не постраждали від падіння. Що стосується ілюмінації, то ми її відремонтували де було можливо, а де ні – обрізали. Тому значних витрат не передбачається. Будемо максимально економити”, – додав Смушак.

Джерело: franyk.com