Цими вихідними в Коломиї відбудеться фестиваль автомотоавіатехніки “Drive for Life”. ПРОГРАМА

19-20 серпня в Коломиї відбудеться 5-ий фестиваль автомотоавіатехніки “Drive for Life”.

Найграндіозніше свято екстриму та музики об’єднає автомобілі, мотоцикли, авіацію, виступи українських та закордонних гуртів, а також згуртує прихильників драйву з усієї країни.

У програмі фестивалю V етап чемпіонату України з авто слалому, stuntriding show, показові заїзди мото-драг, показові та ознайомчі польоти на літаках, freestyle show, автомотопарад містом, бої автомобілів, етап чемпіонату України  автомобільного звуку та тюнінгу, клубний чемпіонат України з раллі-спринту, open-air, інформує МІСТО.

Музичну сцену сформують гурти «O.Torvald»«ТНМК»«Антитіла»«Мотор’ролла»«Бez Обмежень», «Le Basour», «Los Colorados», «Медовий полин», «5 Vymir», «Sweetbeat», «Scarleth» та інші.

 «Наша мета – популяризувати автоспорт і малу авіацію, створити щось масштабне й унікальне, показати всім, що і Коломия може проводити великі фестивалі.  Також ми хочемо зародити в місті фестивальну культуру» – Михайло Вовк, директор фестивалю.

Квитки на фестиваль доступні на сайті concert.ua, а також в м. Коломия (паб “Кружало”, паб “Underground”, цифрова друкарня “Файно-друк”) та м. Івано-Франківськ (СТО “No Limit”).

Читайте також: У Коломиї “загуде” фестиваль музики і швидкості “Drive for life”. ВІДЕО