“Це стиль 90-их, так як колись на базарі вибивали гроші”, – Слюзар про те, чому з міськради звільнили Жупанського

Міський голова Коломиї Ігор Слюзар стверджує, що колишній секретар міськради Любомир Жупанський самовільно підписував важливі документи за відсутності мера, як виконувач обов’язків голови.

Про це він розповів в недавньому великому інтерв’ю “Дзеркалу медіа“.

“Першим із команди випав Любомир Жупанський. На певному етапі він сказав, що вже все знає і почав робити цю роботу, яка йому за посадовими обов’язками не притаманна. Він втручався у роботу інших заступників та відділів, які не курував. Він перейшов межу, коли я був у відпустці чи у відрядженні, він як виконувач обов’язків голови,  підписував важливі документи. Хоча був попереджений, що жодних самостійних рішень без узгодження він приймати не має права”, – наголосив Ігор Слюзар.

Також очільник Коломиї розповів, що “метод спілкування Л. Жупанського для колективу міської ради був неприйнятним. Це стиль 90-их років із негативом та наїздом; це схоже на те, як на базарі колись вибивали гроші”.

“Ось так він спілкувався із керівниками відділів, працівниками міської ради, людьми. Ми пробували це владнати, однак не вийшло. І настав момент, коли така поведінка викликала несприйняття в більшості – і депутатів, і працівників міської ради. Тоді одностайно його відправили у відставку”, – підсумував Ігор Слюзар.

“На місце Любомира Жупанського ми обрали іншого представника БПП – Олега Романюка, з яким працюємо без проблем”, – додав міський голова.

Читайте детальніше: “З цим станом доріг мені балотуватися поки не можна”. Ігор Слюзар – про що говорив з міністрами, чому пішов Коцюр, за що звільнили Жупанського та мільйони гривень на дороги

Нагадаємо, згідно з рішенням суду Любомир Жупанський має сплатити 1,8 млн грн за незаконне збагачення. Він не зміг пояснити походження своїх статків (майже 6,5 млн грн) і тепер змушений буде заплатити податковий борг. Досудове розслідування тривало понад рік.