Триває реконструкція педіатричного відділення Коломийської дитячої лікарні. ВІДЕО

У Коломийській дитячій лікарні триває ремонт. Реконструкція на фінішній прямій.

Там ремонтують педіатричне відділення на третьому поверсі. Робіт виконано вже на 75%, інформує НТК.

На об’єкті провели робочу нараду, де визначилися, що реконструкцію у дитячій педіатрії хочуть завершити за місяць.

Коломийська дитяча лікарня потребувала капітального ремонту, адже від початку створення  з 1972 року загального оновлення в ній не було.

Стан приміщень впродовж десятиліть медики підтримували власними силами.

Люди постійно скаржилися на неякісні умови перебування, особливо в педітричному відділенні, адже це найскладніше відділення, через яке проходить найбільше пацієнтів, який розрахований на дітей віком 3-18 років. Саме там розпочали ремонт восени 2018 року.

“Викинули все, до основи: всю штукатурку, стару плитку, сантехніку, паркет і поставили плитку, лінолеум і сучасні оздоблювальні матеріали”, – розповідає головний лікар Коломийської дитячої лікарні Олег Токарчук.

Основний принцип цього ремонту, продовжує головний лікар, це зменшити кількість технічних приміщень, а кількість палат збільшити. Якщо раніше в лікарні було 6 палат і 2 ізолятора, то тепер є 6 великих кімнат і 6 маленьких кімнат підвищеної комфортності ( з санвузлом).

“В цьому відділенні з технічних приміщень є два великі санвузли, роздаткова, де батьки зможуть розігрівати і готувати їжу, маніпуляційна кімната, кімната сестри господині і старшої медсестри та ординаторська, все решта- палати”, продовжує Олег Токарчук.

Якщо раніше в палатах було 5-6 ліжок, то тепер 3, таким чином розвантажили великі кімнати.

 

Деталі у сюжеті НТК.