Троє коломиян стали призерами чемпіонату України з важкої атлетики. ФОТО

Троє коломиян стали призерами чемпіонату України з важкої атлетики серед юніорів до 20 років. З 25 по 29 березня на базі ФСК "Локомотив" проходив чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів до 20 років, повідомляє відділ молоді та спорту Коломийської міської ради. Івано-Франківщину представляли 10 важкоатлетів, серед яких  коломияни. Троє наших спортсменів здобули призові місця:  у ваговій категорії 45 кг коломиянка Анастасія Єрохіна здобула 2 місце; у ваговій категорії 59 кг Віталія Филипів  здобула срібло;  у ваговій категорії 87+ Вікторія Костюк завоювала бронзу. Також Микола Кащук і Владислав Барчук зайняли 5 місце у своїх вагових категоріях. У змаганнях взяли участь понад 250 спортсменів з різних куточків України.