Додому Новини Суспільство Троє добровольців АТО відмовилися від нагороди “За оборону Донецького аеропорту” через зятя...

Троє добровольців АТО відмовилися від нагороди “За оборону Донецького аеропорту” через зятя Яроша

0
Поділитися
Фото: Юрко Вовкогон/Facebook

Троє бійців “Правого сектору” відмовилися від медалей “За оборону Донецького аеропорту”.

Зробили вони це після того, як таку ж нагороду дали керівнику жандармерії “Смереці” (Василеві Абраміву), який є зятем Дмитра Яроша.

Від нагород відмовилися зокрема бійці із позивними Гуцул, Аякс та Гаррі, повідомляють”Вікна”.

Про причину такого рішення вони написали у мережі Facebook.

”Смерека, окрім багатьох ганебних вчинків, відзначився тим, що прикував наручниками і разом з іншими жандармами побив (прикованого!) нашого бойового побратима, бійця 2- ої штурмової роти 5-го бату ДУК ПС, друга Лисого.

Ми вдячні волонтерам та організаторам нагородження і особисто другу Петровичу за те, що роблять дуже потрібну справу. Також поважаємо хлопців, які заслужили цю нагороду.

Але для нас носити таку ж нагороду, як і Смерека, це постійне нагадування про те, що в Україні, за яку ми боремось і за яку загинули наші побратими, є виродки, які під прикриттям родинних зв’язків можуть знущатися з фронтовиків.

Надто багато хлопців віддали своє життя для того, щоб ми дозволили собі йти на компроміси із совістю. У мене все. Боротьба триває”, — йдеться у дописі.