ТОП-5 унікальних і популярних товарів, які створюють на Коломийщині

“Дзеркало Коломиї” склало список успішних підприємців, які виготовляють на Коломийщині унікальні товари – від шкіряних гаманців до приготування твердих сирів.

Bearded Friends Factory

Це творчо-реміснича майстерня, у якій троє молодих бороданів шиють зі шкіри різні вжиткові аксесуари: гаманці та більші портмоне, браслети на руку, обкладинки для блокнотів, пам’ятних альбомів тощо (асортимент розширюється з урахуванням замовлень та фантазії самих майстрів).

Нема сумніву, що такий альбом з сімейними фотокартками чи для щоденникових записів стане для родини пам’ятною річчю й передаватиметься нащадкам. Щось подібне виготовляли ще за Австро-Угорщини, коли кожна найбуденніша річ робилася надійно, любовно й без поспіху.

Чиста флора

Підприємство працює на ринку органічних продуктів харчування. Компанія, була заснована в 2003 році Спасі.

Цикл виробництва чаїв, джемів, напоїв, медової продукції тут закритий, тобто, нічого ні в кого не закуповується, весь процес – від вирощування, збору до реалізації продукції – здійснюється в межах кооперативу.

Крім того “Чиста флора” – єдине підприємство в Україні, яке запустило серію дитячої продукції.

Лелітка

Вишиванки вже відомої в Україні торгової марки “Лелітка” вишиває мешканка Печеніжина Ганна Гладуняк. 

Під час пошиття кожної моделі використовують якісні тканини і нитки, які доводиться замовляти за кордоном, бо на українському ринку є деякі проблеми з шовком чи оксамитом. Експериментують також і з різними техніками вишивання.

“Лелітка” відправляє сукні по усьому світу, останні поїхали до Кувейту, Лондона та Сполучених Штатів Америки.

Irina Mak

У Коломиї працює справжній дім весільної моди, це творча майстерня, у якій з розкішних тканин створюють весільні та вечірні сукні для модниць не тільки з Коломиї, а й Львова, Києва та з-за кордону.

У чому великий плюс такого авторського бутика, то це в тому, що сукні Ірина відшиває лише в одному екземплярі, вони можуть бути у чомусь схожі, але ніколи однакові.

Тут створюють весільні, вечірні й дитячі суконки.

Малий Ключів

В Раківчику є шмат приватної території під назвою “Малий Ключів”.

Тут заготовлюють молоко та варять твердий сир.