Тепер на українсько-польському кордоні залишиться один пішохідний пункт пропуску у “Шегинях”

Польща припиняє експеримент з пішохідним переходом на кордоні з Україною у пункті пропуску “Долгобичув-Угринів”.

Причиною є те що громадяни, які перетинають там кордон, почали створювати перешкоди для тих, хто їде автомобілями. Про це  повідомляє помічник голови Державної прикордонної служби Олег Слободян, інформує Укрінформ.

“Це автомобільний пункт пропуску, який покликаний здійснювати пропуск автомобільного транспорту на даному напрямку, і трафік там достатньо високий. Але в той же час з 2015 року за ініціативи української сторони, польська сторона пішла назустріч і в автомобільному пункті пропуску здійснювався пропуск громадян, які перетинали кордон в пішому порядку”, – сказав він.

Слободян відзначив, що на україно-польському кордоні піших переходів мало, після закриття в Угринові залишиться лише один у “Шегинях”.

За словами Слободяна, експеримент продовжувався з 2015 року, щороку його пролонговували на півроку, але зараз польська сторона вирішила завершити експеримент з огляду на те, що громадяни, які перетинають там кордон, починають створювати перешкоди для тих, хто їде автомобілями. “Це просто робочий момент, який потребує доопрацювання і виходу на інший рівень прикордонного контролю на даному напрямку”, – додав Слободян.

Читайте також: Поліція затримала митників, що брали хабарі за ввезення авто на єврономерах. ФОТО

Економимо ваш час: підписуйтеся на наш канал у Телеграмі – там публікуємо тільки 2-3 найважливіші новини за день!