Тендер на будівництво каналізації на одній з вулиць у Коломиї не проводитимуть

26 травня облрада прийняла зміни до рішення щодо фінансування природоохоронних заходів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2016 році.

У проекті йдеться: «У пункті 129 слова “Будівництво каналізаційної мережі від колектора біля ЗОШ №7 по вул. Трильовського, вул. Галечко в м. Коломиї” замінити словами “Будівництво каналізаційної мережі по вул. Шарлая в м. Коломиї (І етап)” та цифри “1500” замінити цифрами “1495”». У попередньому  рішенні  йдеться, що на цей об’єкт мають виділити 1,5 мільйона гривень.

Андрій Пліхтяк, заступник директора управління екології та природних ресурсів, повідомив, що ці зміни до програми запропонували внесли у відповідь на звернення від Коломийської міської ради.

Представниця “Волі” Ольга Галабала запропонувала залишити цифру “1500”, щоб не уникати проведення тендеру. Однак більшість депутатів цю пропозицію не підтримали.

На те, що суму фіннасування робіт у Коломиї  зменшили всього на 5 тисяч гривень для того, щоб уникнути проведення тендеру, звернули увагу також громадські активісти на засіданні депутатської комісії.

Відомо, що законодавством передбачено, що тендери застосовуються до всіх замовників та закупівель товарів, робіт та послуг, за умови, що вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт – 1,5 мільйона гривень.