Театр сучасного танцю “Ерідан” в Коломиї святкує своє 25-річчя. АНОНС

У Палаці культури “Народний дім” 3 травня о 18:00 відбудеться святковий концерт з нагоди 25-ї річниці творчої діяльності Театру сучасного танцю “Ерідан”.

У заході візьмуть участь танцювальні колективи з Коломиї та Києва.

Також у рамках заходу: прем’єра балету «Муха Цокотуха», нові та найпопулярніші танцювальні композиції, виступи запрошених гостей, серед яких заслужена артистка України Марта Шпак.

Театр сучасного танцю “Ерідан” – це не просто народно-аматорський колектив, який розвиває культуру танцю у Коломиї, це, в першу чергу, велика сім’я, яка живе одним рухом, дихає одним стилем, володіє однією технікою, йдеться в прес-релізі колективу.

Завойовуючи перші місця та будучи володарем численних гран-прі на Всеукраїнських та Міжнародних фестивалях, колектив з гордістю представляє своє місто.

У репертуарі ТСТ “Ерідан»” – танцювальні композицій найрізноманітніших напрямків танцю, серед яких і балет “Королівство Ночі” (за мотивами фантастичної п’єси-казки для дорослих Моріса Метерлінка “Синя Птаха”), театральна вистава “Жмуток” (на вірші Івана Франка), мюзикл “Мама” (за мотивами народної казки “Вовк та семеро козенят”), святкова вистава “У ніч на Миколая”.

Колектив нараховує понад сотню учасників, які займаються сучасною, народною та бальною хореографією.

Протягом своєї творчої діяльності “Ерідан” співпрацював з Світланою Весною, Аллою Кобилянською, Мартою Шпак, Тетяною Піскарьовою, гуртом «Дзвони», In Grid, Bad Boys Blue тощо.