Додому Новини Татарів знайшов свій метод ремонту доріг, відмовившись від дорогого асфальту. ФОТО

Татарів знайшов свій метод ремонту доріг, відмовившись від дорогого асфальту. ФОТО

1
Поділитися

У Татарові стартував ремонт сільських вулиць. Утім, від традиційного асфальтового покриття громада села вирішила відмовитися.

 ”Сьогодні завершуємо ремонт першої пілотної вулиці проекту із ремонту комунальних доріг Татарова. За спільною згодою депутатів для цього обрали вулицю Підгребінь”, — повідомив днями у соцмережі сільський голова Татарова Олег Дзем’юк, пишуть ”Вікна”.

За його словами, вулиця отримає досить хороше покриття із щебеню та верхнього закатаного шару суміші відсіву та цементу.

За такою ж технологією у селі планують ремонтувати й інші вулиці.

”Щодо вартості проекту, то на 300 метрів цієї вулиці використаємо із сільського бюджету 74 тис. грн. Для порівняння асфальтне покриття в чотири рази дорожче”, — уточнив сільський голова.

1 коментар

  1. #Лілія_Гриневич вбачає очевидною різницю між якістю освіти в містах та селах. #Опорні_школи мають виправити цю ситуацію. Як наслідок, #початкова_школа буде розташована на місцях, а навчання в старшій школі відбуватиметься на базі опорних шкіл, які буде можливість забезпечити не лише хорошими вчителями, а й сучасним обладнанням. – http://osvita.ua/school/51823/