Сварка підлітків на Закарпатті закінчилася різаниною

Мешканець села Макарьово звернувся до Мукачівського відділення поліції, повідомивши, що його 17-річного сина порізав односелець. Справою зайнялись правоохоронці. З’ясувалося, що ввечері у селі стався конфлікт між двома місцевими хлопцями, передає Магнолія-ТВ з посиланням на ВК ГУНП у Закарпатській області.

Сварка переросла в бійку. 16-річний вихопив із кишені ножа й вдарив ним у спину  17-річного. На щастя, лезо лише трохи порізало шкіру.Як встановили правоохоронці, між цими хлопцями вже давно назрівав конфлікт. До старшого на селі дійшли чутки, нібито 16-річний односелець хоче його провчити. Того вечора він перестрів його на вулиці (підліток саме повертався з рибалки).

Сварка закінчилася поножовщиною.

Потерпілий не відразу звернувся до медиків. Правоохоронці надали юнаку направлення для проходження медичного обстеження.

 “Цей 16-річний хлопець, який завдав удару ножем односельцю, вже фігурував у нас, -розповідає начальник сектору превентивної діяльності ГУНП в Закарпатській області Василь Мадяр. – Хлопчина має складний характер. Місяць тому він лише повернувся додому, а до того близько трьох місяців перебував у розшуку. Справа в тому, що цей підліток завжди втікає з дому, коли з заробітків повертається батько. Тепер ми вивчаємо, що стало причиною бійки та поножовщини“.